Vind hier alle informatie over de Interne Team Competitie van BC Weert ’67. Voor vragen, meld je bij Joris of Sam.

Stand

 

  PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerlorenWedstrijdenGamesPunten
1Team 610311110-824-20793-794
2Team 510312010-823-18751-744
3Team 3931119-922-20809-774
4Team 1931119-920-20752-731
5Team 4831118-1023-27919-954
6Team 2831028-1017-24702-729

Speelrondes

Ronde 1 (8 maart 2024)

Team 1Team 2
42
Team 3Team 4
24
Team 5Team 6
33

Bekijk details

 Team 1Team 2Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Gilbert & NickErik & Revi22-2414-21 0-1
Dubbel 2Kevin & MaudBente & Gwen21-1821-12 1-0
Enkel 1KevinRevi11-2112-21 0-1
Enkel 2MaudDaphne21-1321-13 1-0
Dubbel 3Gilbert & MaudBente & Erik21-1621-10 1-0
Dubbel 4Kevin & NickDaphne & Gwen21-1921-11 1-0
      4-2
 Team 3Team 4Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Luc & NielsJoost & Sander21-1617-2114-210-1
Dubbel 2Onno & WouterAnouk & Joris21-1714-2117-210-1
Enkel 1LucJoris17-2121-1821-151-0
Enkel 2SamRon19-2121-1318-210-1
Dubbel 3Onno & SamRon & Sander21-1313-2113-210-1
Dubbel 4Niels & WouterAnouk & Joost21-1721-16 1-0
      2-4
 Team 5Team 6Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Dennis & SjorsTeis & Tom21-2312-21 0-1
Dubbel 2Bas & LauraRebecca & Sanne21-1621-16 1-0
Enkel 1SjorsTom21-1915-2121-81-0
Enkel 2StanTeis19-2116-21 0-1
Dubbel 3Dennis & LauraRebecca & Tom10-2114-21 0-1
Dubbel 4Bas & StanSanne & Teis21-1021-12 1-0
      3-3

Ronde 2 (15 maart 2024)

Team 1Team 3
24
Team 2Team 5
24
Team 4Team 6
15

Bekijk details

 Team 1Team 3Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Brian & GilbertLuc & Sam20-2214-21 0-1
Dubbel 2Kevin & TijnRick & Wouter19-2115-21 0-1
Enkel 1TijnLuc9-2121-23 0-1
Enkel 2KevinWouter10-2115-21 0-1
Dubbel 3Brian & TijnRick & Sam21-1921-16 1-0
Dubbel 4Gilbert & KevinLuc & Wouter21-1924-22 1-0
      2-4
 Team 2Team 5Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Bente & ReviBas & Sjors14-2110-21 0-1
Dubbel 2Daphne & ErikDennis & Stan14-2121-1221-01-0
Enkel 1ReviBas17-2115-21 0-1
Enkel 2ErikStan21-1615-2119-210-1
Dubbel 3Bente & ErikSjors & Stan18-2121-1121-191-0
Dubbel 4Daphne & ReviBas & Dennis18-2117-21 0-1
      2-4
 Team 4Team 6Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Joost & RonPaul & Teis21-1515-2120-220-1
Dubbel 2Anouk & JorisRebecca & Tom14-2119-21 0-1
Enkel 1JorisTom17-2121-1222-201-0
Enkel 2JoostTeis21-1217-2119-210-1
Dubbel 3Joost & JorisPaul & Tom21-1417-2117-210-1
Dubbel 4Anouk & RonRebecca & Teis21-1914-2124-260-1
      1-5

Ronde 3 (12 april 2024)

Team 1Team 4
33
Team 2Team 6
42
Team 3Team 5
33

Bekijk details

 Team 1Team 4Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Brian & GilbertJoris & Ron20-2221-1222-240-1
Dubbel 2Kevin & MaudAnouk & Joost21-1521-7 1-0
Enkel 1GilbertRon21-2321-1122-201-0
Enkel 2MaudJoost19-2117-21 0-1
Dubbel 3Brian & MaudJoost & Joris21-815-2112-210-1
Dubbel 4Gilbert & KevinAnouk & Ron18-2123-2121-171-0
      3-3
 Team 2Team 6Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Erik & ReviJoris & Teis17-2121-1921-111-0
Dubbel 2Daphne & GwenPaul & Sanne11-217-21 0-1
Enkel 1ReviJoris21-1821-14 1-0
Enkel 2ErikTeis16-2121-1621-91-0
Dubbel 3Daphne & ErikJoris & Paul8-2114-21 0-1
Dubbel 4Gwen & ReviSanne & Teis21-1021-11 1-0
      4-2
 Team 3Team 5Set 1Set 2Set 3Score
Dubbel 1Luc & SamSjors & Stan19-2118-21 0-1
Dubbel 2Niels & WouterBas & Laura21-1721-18 1-0
Enkel 1LucSjors19-2118-21 0-1
Enkel 2TijnBas21-1517-2121-181-0
Dubbel 3Sam & WouterBas & Stan21-1821-16 1-0
Dubbel 4Niels & TijnLaura & Sjors20-2215-21 0-1
      3-3

Ronde 4 (19 april 2024)

Team 1Team 5
xx
Team 2Team 4
xx
Team 3Team 6
xx

Ronde 5 (24 mei 2024)

Team 1Team 6
xx
Team 2Team 3
xx
Team 4Team 5
xx

Teams

 

Team 1BrianGilbertKevinMaudNick(Tijn)
Team 2BenteDaphneErikGwenRevi 
Team 3LucNielsSamWouter(Onno)(Rick)
Team 4AnoukJoostJoris J.Ron(Sander) 
Team 5BasDennisSjorsStan(Laura)(Roy)
Team 6PaulSanneTeisTom(Joris K.)(Rebecca)

Spelers tussen haakjes zijn reserve.